Únor 2012

Filmy, které jako průměrný teenager žeru.

9. února 2012 v 20:29 | Ams* |  Random Talk
Tak jsem se rozhodla sem taky hodit pár tipů na seriály a filmy, který doslova zbožňuju. Nebudu sem dávat žádnou klasiku jako Divoška a Super náhradník, protože ty už stejně většina z vás zná.

Seriály:
  • Skins (UK Verze) - rozhodně můj nejoblíbenější seriál. Jednoduše je o bandě teenagerů z anglie, kteří nemají zábrany v alkoholu nebo drogách. Každý díl se ale zabývá někým jiným a vypráví jeho příběh, nějaké jeho životní drama. Taky po každých 2 sezónách kompletně vymění cast, takže o zábavu a nové věci je velmi dobře postaráno. Právě teď v Anglii na stanici E4 běží 6. série. Hlavně hledejte anglickou verzi, americká od MTV by vám je mohla znechutit.
  • Misfits (UK) - Další seriál od E4. Mezi Skins a Misfits se nedá tak jednoduše vybrat. Jestli ale máte rádi anglický humor, pak je tenhle seriál o puberťácích, kteří musí dělat veřejně prospěšné práce a bouřka je obdařila nadpřirozenými zchopnostmi (takže o zábavu je opět postaráno), přesně to, co hledáte. Vážně doporučuji. Na konci minulého roku skončila 3. série.
  • Lovci duchů/Supernatural (US) - Přiznávám se, že jsem neviděla všechny díly, ale ty, co jsem viděla, mě bavily :) Pokud ale máte strach z duchů a dalších nadpřirozených bytostí, tak bych to moc nedoporučovala. Já strach mám, vždycky když šlo do tuhýho tak jsem nekoukala, takže jsem asi přišla o to nejlepší, ale stejně se mi ten seriál líbí. :D
  • American Horror Story (US) - To mě přivádí k dalšímu - celkem novému - seriálu. Zatím vyšla jedna řada (na konci minulého roku), ale i ta slavila velký úspěch. Tenhle seriál OPRAVDU doporučuju holkám i klukům... Každý si tam najde své. No a jak už název napovídá... o horrorové příběhy strašidelného domu nebude nouze.
  • Jane By Design (US) - Tak tohle je úplně o něčem jiném. Naprostá oddychovka. Pokud máte rádi seriály, ve kterých nemusíte nad ničím přemýšlet, chcete se trošku zasmát a taky být trošku v úžasu, pak je tenhle seriál o mladé holce, která se dostala na pozici asistentky ředitelky módního odvětví Donovana Deckera, to pravé ořechové. Právě běží 1. série.
  • This Is England '86 & '88 (UK) - Další minisérie od E4. Já osobně mám tuhle minisérii opravdu ráda, protože je z roku 1986 (první série) a 1988 (druhá série). Vše začíná filmem This Is England. Právě kvůli úspěšnosti se rozhodli natočit minisérie, které se vrací vždy po dvou letech a sledují stejnou skupinku mladých lidí. Opravdu dobré je pro tohle dílo velmi slabé slovo.
Filmy:
  • The Weekender - Pokud máte rádi právě Skins a This Is England, pak by Vás tohle mohlo bavit také. Navíc v hlavní roli můžete vidět Jacka O'Connella (Cook ze Skins a hrál i ve filmu this Is England).
  • Breakout - To už je známější taneční film. Ale taky má něco do sebe :)
  • The Escapist - Celou dobu jsem na to koukala, protože: "Všichni poslouchejte! V tom filmu hraje Sheamus!" (Sheamus = můj oblíbený wrestler). Pak jsem zjistila, že tam byl v celku asi 30 vteřin. Nevadí, film sem dávám, ale je trošku náročnější :)
  • Beastly - Jo, jo a jo! Tohle je naprosto skvělej film! Nenechte se zmást, že tam hraje Vnessa Hudgens... zahrála to skvěle, to se jí musí nechat. No, a když řeknu, že tam hraje i Alex Pettyfer (Divoška, Jsem číslo čtyři), tak už asi chápete, proč ho tolik doporučuji.
A to je asi tak všechno :) Kdybyste se na cokoliv podívali nebo měli nějaký další skvělý film, tak bych vám byla vděčná za komentář. Taky už nemám na co koukat ;D