Připravená nebo ne, jdu na scénu.

4. března 2013 v 18:29 | Ams* |  Top Secret

Pondělí, 4. března 2013
Hello people! :)
Lady Weird mne požádala, abych tady zavedla svůj deníček. Už dřív jsem tady měla tzv. "Top Secret" články, které fungovaly jako místo, kde jsem si mohla vylít své srdce. Všechny minulé články jsem ale smazala o víkendu, když jsem tento blog obnovovala, ale musím uznat, že jsem tuhle rubriku měla hodně ráda, takže nevidím důvod, proč ji znovu nepřivést k životu. :)

"Ready or not, here I come.
Where you at? The night is young.
In the crowd the music's loud
but I will find you.
Ready or not, here I come.
I like your face, do you like my song?
Just sing it: Lala lala la lala
& I'll find you.
Ready or not."
{Bridgit Mendler - Ready Or Not}
Dnešek byl takovým štěstím v neštěstí. Hned ráno ve vlaku jsem se dozvěděla, že na nultou jedu zbytečně, protože odpadla a já měla mít od devíti. To je to neštěstí. To štěstí je, že jsem se aspoň ráno stihla naučit děják. Minulý týden jsem totiž byla nemocná a sešit jsem měla ve škole. Bylo mi jasné, že mi tu písemku ihned vpálí, takže jsem byla vážně ráda, že jsem do toho ten ranní čas investovala (tváří se jako odborník na Velkou Francouzskou Revoluci xDD). Písemky z matiky jsem, díkybohu, byla ušetřena a z chemie to bylo dost lehké. :)

Není to sluníčko a "teplo" krása? Úplně zase cítím, jak mě to nabíjí energií! To je hned začátek týdne veselejší, když se na vás usmívá okolní svět! :)

A co vy? Jak jste svůj týden nastartovali vy a co plánujete na další dny? :)
Já se budu muset učit, abych dohnala všechny ty písemky. :(
Ready Or Not.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lexie Weird. Lexie Weird. | Web | 5. března 2013 v 21:56 | Reagovat

Já jsem tak ráda! :) Jak za zmínění ve článku, tak za tento článek. Ten gif je naprosto úžasný, koukala jsem na něj asi 5 minut. (y) Taky jsem mi jednou stalo, že mi odpadla první hodina a já investovala čas do učení. :) Dějepis má ráda a nedělá mi problém. Sluníčko je krása a to "teplo" mohlo by být tak na kraťase a tílko. Ale energie to opravdu přidává. Já se taky budu věnovat hodně škole. Snad mi mé 'plány' výjdou. :))

2 Lexie Weird. Lexie Weird. | Web | 5. března 2013 v 21:57 | Reagovat

+ děkuju za komentář, ty pozitivní mě opravdu potěší :) Protože ho mám fakt ráda. A chci aby se to nějak vyřešilo, zítra ho možná uvidím, jen díky basketballu (jede na turnaj do města, kde mám školu) :))

3 Lexie Weird. Lexie Weird. | Web | 5. března 2013 v 22:20 | Reagovat

Moc děkuju! :) To já občas dělám na webce, místo abych koukala na toho s kým volám, tak koukám na sebe :'D Myslím si, že je to naprosto normální. A mě se líbí máš pěkné oči a jak se usmíváš, tak se směješ celá. Nejen úsměvem, je to strašně roztomilé. :D Mě baví taky v dějepisu jak co. Třeba takový ten středověk ani moc ne.

Geometrie? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama