Červen 2015

Z blogerky vlogerkou?

13. června 2015 v 14:17 | Ams* |  Random Talk
Většina z vás ví, že jsem blogerka asi tak od svých 12 let a to jsem před tím ani nevěděla, co blogování znamená.
Dřív jsem ale u blogování vydržela několik hodin denně, teď se vždycky na chvíli vrátím a pak na rok zmizím a nikdo o mně neví. Za rok náhodou kliknu na odkaz tohohle blogu a nestačím zírat, že ten čas tak rychle letí a že jsem se vám až tak dlouho neozvala. No jo, nebudu se nutit k něčemu, co bych měla dělat pro radost.

Na druhou stranu, YouTube okupuji už hezkých 5 nebo 6 let a v poslední době jsem vydala kromě fanvideí i pár povídacích videí. Všechny jsou ale v angličtině.
Mám neuvěřitelné nutkání začít vlogovat a natáčet různé tagy a challenges, protože sama na české i zahraniční vlogery hrozně ráda koukám. Baví mě to, ale nejsem si jistá, jestli by mi to vydrželo.
Nejsem nejvtipnější člověk a už vůbec bych to nedělala pro to, abych se zviditelnila. Ale upřímně mě láká ten fakt, že bych si na vlastní kůži vyzkoušela, jaké to je, mluvit s lidmi trošku jinu formou, než jsem to dělala doteď.
Nuže, uvidíme, jestli se nakonec odhodlám nebo ne.

Každopádně tímto článkem dávám na vědomí, že mě stále chytá stejnej rapl a pořád mě láká myšlenka blogu a vlogu.
Jen si nejsem jistá, jestli blog.cz splňuje mé požadavky... v poslední době jsem si navykla na úžasné funkce tumblr.com. ;)