Croatia Diary [Day 2]

14. září 2015 v 11:03 | Ams* |  Top Secret
13. září 2015

Je 12:54... divné, že Vám ty články začínám psát vždycky dopoledne, ale zveřejním je až za tolik hodin, že? Ale Kátinka tu má noťas, tak jsem hrozně vděčná, že si u ní můžu zmenšit fotky (mimochodem kromě té první fotky byly všechny neupravené, jen zmenšené, aby se rychleji nahrály... ale počkejte, až se zase dostanu k PS, to budou ty fotky vypadat úplně jinak. A vůbec, rovnou bych Vám sem mohla dát před a po, jen tak pro srovnání, co umí photoshop... ;)).


A protože včerejší fotky byly neupravené, tady máte jednu z instagramu, kde nikdy neodolám filterům a zostření. ;)

Dnešní den začal neuvěřitelně hlasitým hučením bojleru. A tak jsme zjistili, že sousedé mají koupelnu hned vedle naší ložnice. Haha. Každopádně jsem hned ráno pocítila potřebu vyrazit do ulic, koupit něco v pekárně a udělat další fotky. Asi si chci dokázat, že zvládnu nafotit něco pěkného na ten můj kompakťák před tím, než se rozhodnu investovat do zrcadlovky.


Na válení se u moře si pomalu začínám zvykat a je mi úplně jasné, že zpátky do zimy, která určitě v Čechách panuje, se rozhodně nebudu chtít vrátit. Miluju léto, sluníčko a tu dobrou energii, kterou každému dodá. No a taky je mi úplně jasný, že jen co dorazím domu a uvidím zašedlou oblohu, budu zase bez nálady a v depresích... protože tak to prostě mám vždycky, když je venku málo světla. Jo a taky zase budu chtít pořád spát! (Proč ještě lidi nezavedli zimní spánek?!)


Náš pokus vyfotit kraba :) :)
A tímto pozdravuji i Sharon, která se nemůže smířit s tím, že jsem ji nepozdravovala. ;D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama