Říjen 2015

Bring Me The Horizon Playlist

14. října 2015 v 18:07 | Ams* |  Playlists

Ahoj. :)
Už jste slyšeli nejnovější album Bring Me The Horizon? Pokud ne a máte rádi tenhle styl hudby, tak můžete začít u písniček, který jsem vybrala do dnešního playlistu. Nejsou tam teda jen ty nové písničky, samozřejmě jsem neodolala a zařadila tam starší písničky, které mám ráda.

Kdyby se mě někdo před pár lety zeptal na Bring Me The Horizon, tak bych nejspíš odpověděla, že to není úplně můj šálek kávy. No, časy se mění a nejnovější deska mě přesvědčila o opaku. Miluju je. :)


1. Drown (samozřejmě, jaká jiná než tahle?)
3. Follow You (úžasnej text...)
4. Oh No (Tady zase super melodie :D)
5. True Friends (... Vám vrazí kudlu do srdce. Skvělej nápad na otočení známé metafory (?))
6. Doomed ("So come rain on my parade." Dokonalý. Možná jsem divná, že tyhle slovní spojení tolik obdivuju, ale mně prostě přijde super, když jsou v písničce pěkně využitá slova a člověk si je může vyložit různým způsobem...)(Mimochodem, na Doomed vyšlo i video s Maryse & Deanem... miluju je. ;))

So bring me the horizon. ;)


Praha začátkem října - část první

3. října 2015 v 14:40 | Ams* |  Photography
Tak myslím, že začátek podzimu se nám opravdu daří. Ráno je sice zima, ale odpoledne sluníčko svítí. Včera jsme se s kolegyní z práce (mojí "pracovní maminkou") vydaly do Prahy, kde mi ukázala různá zákoutí a hlavní památky Prahy zase z trošku jiného úhlu pohledu. Tímto děkuji za úžasné odpoledne, skvělou procházku a neuvěřitelné zlepšení pochmurné nálady. A teď už k fotkám. :)


Více fotek najdete v celém článku, ať zase nezaspamuju celý blog jako fotkami z Chorvatska. :) ↓