Květen 2016

Top 10 - Filmy, které zbožňuju (UPDATE)

14. května 2016 v 11:44 | Ams* |  Random Talk
Ahoj! Dnes Vám přináším článek, který zde už jednou byl. Doufám, že nebudu jmenovat ty samé filmy, ale všimla jsem si, že měl článek celkem úspěch, tak je asi na čase to trošku upravit, zrenoovat... ;)

 1. Life As We Know It (Pod jednou střechou) - ač je to romantická komedie a já mám strašně ráda fantasy, je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. První příčku si zaslouží už kvůli malé Sophie, která je ve filmu strašně roztomilá. Vtipy, zvraty... filmy nic nechybí. :)

  Hodnocení: 10/10 2. Harry Potter (- Tajemná komnata) - I přes to, že jsou všechny díly super a samozřejmě je musím doporučit (ale stejně jste je už všichni určitě viděli), za mě byl nejlepším dílem ten druhý. Nasmála jsem se, a když vynecháme scénu s pavouky - které bytostně nesnáším - tak to byl dějově jeden z nejlepších. Samozřejmě se mnou můžete nesouhlasit a pokud to tak je, dejte mi v komentářích vědět, který díl máte nejradši vy. ;)

  Hodnocení: 10/10

 3. The Dark Knight (Temný rytíř) - Jednoduše řečeno, kdo by nemiloval Jokera? S m i l e.

  Hodnocení: 10/10 4. She's The Man (Super náhradník) - Božská, i když částečně dívčí, komedie. A překvapivě mnohem lepší v českém překladu než v originálu, ten mi nepřišel tolik vtipný. :)

  Hodnocení: 9,5/10

 5. A Cinderella Story (Moderní popelka) - Opět jedna až dívčí komedie, ale je to klasika, na kterou se vždycky ráda podívám. Trošku modernější pojetí známé pohády s Hilary Duff. No řekněte, která popelka kdy ztratila na bále mobil?

  Hodnocení: 8,5/10

 6. Breakout (Breakout) - Taneční drama, které rozhodně nenudí. Asi úplně není pro slabší povahy. Také nedoporučuji mladším 18 let.

  Hodnocení: 9/10

 7. Step Up (Let's dance) - Další taneční drama, na kterém jsem prakticky vyrůstala. :) Opět doporučuji pro starší. :)

  Hodnocení: 9/10 8. Magic Mike (Bez Kalhot) - Tentokrát opravdu jen 18+, ale kdo má rád drama a v případě druhého dílu i komedii, vřele doporučuji. Jen připomínám, že název Bez Kalhot je opravdu výstižný...

  Hodnocení: 8/10 za 1. díl; 9,5/10 za 2. díl 9. Účastníci zájezdu - Vtipná komedii, na kterou si vzpomenu vždy, když jedu k moři. Prostě klasika. ;)

  Hodnocení: 10/10

 10. Pelíšky - A to nejlepší z české režie nakonec (dle mého názoru). Znám to už nazpaměť a nikdy mne to neomrzí!

  Hodnocení: 10/10


xoxo, Ams*

Utubering 2016 mýma očima.

13. května 2016 v 14:07 | Ams* |  Random Talk
Aneb když se na něco neuvěřitelně těšíte a pak to zase až taková senzace není.


Jasně, teď mi každý řekne, že stěžoválků je hodně a když se mi to nelíbilo minulý rok, tak proč jsem tam lezla zas. Jenže mě to minulý rok bavilo. Ať si říká, kdo chce, co chce, Utubering 2015 byl něco nového a já tam nešla proto, aby se mi někdo podepsal nebo abych si dělala fotky s mladými lidmi, co točí videa. Šla jsem tam proto, že program zněl skvěle... a taky skvělý byl. Díky střídajícím se koncertům jsem se za celý den rozhodně nenudila, k tomu všemu to bylo venku, takže to pro mne byl opravdu letní festival, jak má být.

Letos to bylo jiné. Mezi koncerty a dalším programem byly díry. Pódium pro koncerty bylo uvnitř haly, kde se zvuk občas až neuvěřitelně tloukl. Mně nevadí hlasitá hudba, ale čeho je moc, toho je příliš. Kdyby tam nadpísknul mikrofon, tak jsme asi ohluchli. Do toho jsem neměla žádný tištěný program a až druhý den, když jsem se koukla na e-mail, jsem si všimla, že mi to přišlo elektronicky. To mi na místě opravdu bylo co k čemu. A k tomu ty malé děti... Občas mi přišlo, že jsem tam nejstarší...

Ale abych jen nehanila... Bylo naprosto krásné počasí. A tak když jsme chtěly s kamarádkou vidět nějaký ten program, prostě jsme si sedly na trávu a užívaly jsme si. Jak pokusů Martina Roty, které nezklamaly, tak i koncertu Johnnyho. Navíc ATMO Music i Slza stáli za to. Jen si příště radši koupím lístky na Majáles, no.

A co vy? Byli jste na Utuberingu? Souhlasíte se mnou nebo jsem moc kritická? :) Jde samozřejmě o věc názoru, proto pokud se Vám festival líbil, tak jsem za Vás moc ráda, že jste si ho užili. :)