Top 10 - Filmy, které zbožňuju (UPDATE)

14. května 2016 v 11:44 | Ams* |  Random Talk
Ahoj! Dnes Vám přináším článek, který zde už jednou byl. Doufám, že nebudu jmenovat ty samé filmy, ale všimla jsem si, že měl článek celkem úspěch, tak je asi na čase to trošku upravit, zrenoovat... ;)

 1. Life As We Know It (Pod jednou střechou) - ač je to romantická komedie a já mám strašně ráda fantasy, je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. První příčku si zaslouží už kvůli malé Sophie, která je ve filmu strašně roztomilá. Vtipy, zvraty... filmy nic nechybí. :)

  Hodnocení: 10/10 2. Harry Potter (- Tajemná komnata) - I přes to, že jsou všechny díly super a samozřejmě je musím doporučit (ale stejně jste je už všichni určitě viděli), za mě byl nejlepším dílem ten druhý. Nasmála jsem se, a když vynecháme scénu s pavouky - které bytostně nesnáším - tak to byl dějově jeden z nejlepších. Samozřejmě se mnou můžete nesouhlasit a pokud to tak je, dejte mi v komentářích vědět, který díl máte nejradši vy. ;)

  Hodnocení: 10/10

 3. The Dark Knight (Temný rytíř) - Jednoduše řečeno, kdo by nemiloval Jokera? S m i l e.

  Hodnocení: 10/10 4. She's The Man (Super náhradník) - Božská, i když částečně dívčí, komedie. A překvapivě mnohem lepší v českém překladu než v originálu, ten mi nepřišel tolik vtipný. :)

  Hodnocení: 9,5/10

 5. A Cinderella Story (Moderní popelka) - Opět jedna až dívčí komedie, ale je to klasika, na kterou se vždycky ráda podívám. Trošku modernější pojetí známé pohády s Hilary Duff. No řekněte, která popelka kdy ztratila na bále mobil?

  Hodnocení: 8,5/10

 6. Breakout (Breakout) - Taneční drama, které rozhodně nenudí. Asi úplně není pro slabší povahy. Také nedoporučuji mladším 18 let.

  Hodnocení: 9/10

 7. Step Up (Let's dance) - Další taneční drama, na kterém jsem prakticky vyrůstala. :) Opět doporučuji pro starší. :)

  Hodnocení: 9/10 8. Magic Mike (Bez Kalhot) - Tentokrát opravdu jen 18+, ale kdo má rád drama a v případě druhého dílu i komedii, vřele doporučuji. Jen připomínám, že název Bez Kalhot je opravdu výstižný...

  Hodnocení: 8/10 za 1. díl; 9,5/10 za 2. díl 9. Účastníci zájezdu - Vtipná komedii, na kterou si vzpomenu vždy, když jedu k moři. Prostě klasika. ;)

  Hodnocení: 10/10

 10. Pelíšky - A to nejlepší z české režie nakonec (dle mého názoru). Znám to už nazpaměť a nikdy mne to neomrzí!

  Hodnocení: 10/10


xoxo, Ams*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sharon Keith Sharon Keith | Web | 19. května 2016 v 19:32 | Reagovat

Na Bez kalhot jsem se jednou pokoušela dívat, ale vydržela jsem asi 10 minut :D Nevím proč, ale nějak mě to nebavilo :D Každopádně Super náhradník je super, na to jsem taky schopná se dívat i přesto, že to znám nazpaměť :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama