Hell(o)!

3. července 2016 v 16:58 | Ams* |  Top Secret
3. července 2016
... vážně???

Jak tu tak sedím a pozoruju svýho dnes již dlouholetýho nejlepšího kamaráda Mikeyho (aka Blbečka, Zmetka, Hajzlíka, ale především Lásku, Miláčka a Pusíka), mého kocoura, tak se prostě musím usmát. Je to jeden z těch momentů, kdy se prostě jenom zastavíte a uvědomíte si, že na tom nejste až tak špatně. Ten kocour vlastně nejspíš ani neví, jakou službu mi dělá jenom tím, že mě každej den "otravuje" (a někdy fakt otravuje!). Jenže ten pocit, že máte nějakou spřízněnou duši, která Vás má ráda nejen výměnou za to, že ho nakrmíte a vyklidíte mu záchod, ale že si najdete každý den pár chvilek na to, abyste si s ním hráli a pomazlili se, za to prostě stojí.

Bývaly doby, kdy jsem v žádném případě kočku nechtěla. "Ke mně do pokoje nevleze! Nebudu mít všechno chlupatý!" No a pak ho jednou mamka přivezla domů... a kde myslíte, že skončil jako první? Rychle jsem tomu kotěti vyrobila jednoduchou hračku a v momentě, kdy mi začal ten strašpytel věřit a začal si hrát, jsem ho měla v pokoji. Dneska už si sám otevře, kdy chce, a jde mě třeba vzbudit. Paráda, když to dělá ve 4 ráno a vy v 5 vstáváte do práce.
Ale vážně to stojí za to!

No a proč že tady takhle kecám prakticky o ničem? Protože by mi udělalo neuvěřitelnou radost, kdyby se alespoň to málo čtenářů, které mám, na chvilku zastavilo, porozhlédlo se kolem sebe, zaměřilo se na to, co jim vnáší štěstí do života, a usmáli se. Zamysleli se, že jsou i ty dobré chvíle v životě.

Jak jednou řekl náš učitel občanky, "DĚJINY NIKDY NEBYLY PSÁNY PĚKNÝMI PŘÍBĚHY."
...Ale to neznamená, že na světě je jenom zle. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama