Září 2016

YOGA CAMP • 2016 #3

2. září 2016 v 13:41 | Ams* |  Yoga Camp 2016
Dlouho jsem se Vám s yoga campem neozvala, skoro by to až vypadalo, že jsem se na to vybodla... ale opak je pravdou a já mám z toho neuvěřitelnou radost.

MÁM DVĚ TŘETINY HOTOVÉ!

Dnešním dnem jsem totiž docvičila 20. video a tím i vyplnila 20. kolonku v kalendáři yoga campu. Když jsem začínala, tak jsem ani nečekala, že mě to takhle strašně chytne! Články jsem Vám přestala rozepisovat po dnech, jednak proto, že jsem neměla moc času, ale zároveň i proto, že po dvou článcích mi to přišlo zbytečné a hlavně nezáživné. A tak mám pro Vás jen shrnutí za těch dalších dvanáct dní.

On si člověk řekne, co je to 12 dní a že to není nic strašného přece dvanáct dní vkuse cvičit, ještě k tomu, když to cvičení není nijak extra náročné jako třeba jiné výzvy. Ale pro mě je největší výzva to, že se vůbec dokopu každý den něco dělat a ještě větší záhul mi dává to vydržet déle než 5 dní.

NEBAVÍ MĚ TO.
Tedy alespoň o dny, kdy chodím do práce a vyloženě nemám náladu a většinou ani moc času ještě k tomu všemu věnovat hodinku sobě. Můj poslední týden vypadal asi tak, že jsem přišla z práce, dělala spoustu jiných věcí a pak najednou jsem si k večeru uvědomila, že musím dělat jógu. Jednou jsem jí dokonce začala až ve čtvrt na deeset večer a to už se Vám do toho opravdu nechce, když jediné, na co máte náladu, je si sednout k telce a podívat se na Ulici. (Ano, opravdu na Ulici koukám, jen většinou ze záznamu, protože přes týden to prostě a jednoduše nestíhám.)

ALE ZÁROVEŇ MÁM ZE SEBE RADOST.
Že jsem teď řekla, že mě to silně nebaví o pracovní dny? Jasně. Ale mám zároveň hroznou radost, že jsem to zatím vždycky dodržela a opravdu nevynechala ani neoddálila jediný den.

A CÍTÍM SE LÉPE.
Sice mi praskají snad všechny klouby v těle a to stačí, abych se jen trošku pohnula, ale už mě nebolí záda. A vzhledem k tomu, jak jsem ta záda měla ze školy a poté i z práce zdeformovaná, je to neuvěřitelná úleva a to praskání mi zase tolik nevadí. Nevím, jestli je to úplně dobré, ale cítím se líp,tak tomu budu věřit. :)

A CO MANTRY?
Mantry pokračují dle kalendáře, který Vám vkládám na konec článku. Zatím si nejsem úplně jistá, že fungují, ale to je i možná proto, že za ty roky jsem se sama se sebou trošku smířila a už mě tolik věcí netíží. :)


Tak mi kamarádi držte palce, abych ještě těch zbylých deset dní zvládla a nevynechala nějaký ten den. :)