NailArt

Pink & Gold Design

29. března 2013 v 11:27 | Ams*
Ahoj :) Tentokrát pro vás nemám recenzi laku, ale návod, jak udělat tento design, který jsem měla asi před dvěma týdny a naprosto jsem si ho zamilovala! :)


1. Nehty nalakujte podkladovým lakem, abyste zamezili zničení. Já používám Mineral lak od Avonu, protože mám hodně špatné nehty. Pokud s tímhle nemáte problém, můžete použít normálně bezbarvý lak (top coat), ale base coat by byl samozřejmě mnohem lepší. :)

2. Všechny nehty (až na prsteníček) nalakujte (svítivě) růžovou barvou, zmiňovaný prsteníček potom nalakujte (třpytivě) zlatou. Bohužel název mého růžového laku vám dát nemůžu, protože ho nevím, ale zlatý je od Miss Sporty (Clubbing colours quickdry) v ostínu 312. :)

3. PO DŮKLADNÉM ZASCHNUTÍ RŮŽOVÉHO LAKU na palec přilepte dva útržky izolepy tak, aby vám vytvářely špičku, kterou později vyplníte zlatým lakem, a zbytek růžového nehtu (spodní část) zakrývaly. PŘED NALEPENÍM IZOLEPU NĚKOLIKRÁT PŘITISKNĚTE NA KŮŽI, ABY VÁM NESTRHLA SPODNÍ LAK!!!
A potom už jenom přetřete nehet zlatým lakem. Ihned po nalakování opatrně sundejte izolepu a budete mít špičku.

4. Až vám design zaschne, přelakujte všechny nehty bezbarvým lakem (top coatem). Dodá jim krásný lesk a vydrží vám déle. :)

Všechny fotky najdete v celém článku!

První dojem: Miss Sporty - Metal Flip Nail Polish

15. března 2013 v 17:35 | Ams*
Nedávno jsem si koupila nový lak od Miss Sporty s názvem Metal Flip v odstínu 0?0 a musím uznat, že je to vážně moc zajímavá "barva." On totiž při různých světelných podmínkách a různých úhlech pohledu vypadá pořád jinak a jinak! :) Bohužel vám nemůžu nafotit všechny ostíny, které má (a můj nejoblíbenější - na sluníčku), ale pár fotek pro vás mám. :)

+ Klady:

  • Perfektně kryje, stačí jedna vrstva
  • Vyrábí se ve třech "metal" odstínech (jeden je do modra, tento do zelena a třetí tuším do hněda), tento je zelená s fialovou (zdánlivě neslučitelná kombinace, ale vážně pěkně to ladí :))
  • Vydrží až 3 dny aniž by se odlupovaly konce (samozřejmě pokud si dáváte aspoň trošku pozor...) i bez svrchního bezbarvého "top coat" laku
  • Na sluníčku má NÁDHERNOU zlato-hnědo-khaki barvu a překrásně se třpytí, pod jiným světlem je khaki-fialový a někdy jenom filový se zářícími třpytkami. Ale za mě jednoznačně vede barva na sluníčku... :))
  • Cena 39 - 45 Kč (já ho měla za 39,-, asi zaváděcí cena, na internetu je za 45,-...)
  • Běžně k dostání v drogeriích (DM, Teta, a dalších)

- Zápory:

  • Samozřejmě je to levnější lak, takže nečekejte kvalitu jako např. od OPI...
  • Občas se u laků od Miss Sporty stane, že špatně kryjí... To je asi kus od kusu. Mám od nich laků hodně a špatně mi kryje jen jeden fialový z edice Clubbing Colours, jinak jsem spokojená. :))
Za tu cenu mi přijde úžasný. Nejdříve se mi ty barvy moc nelíbily, ale když jsem si ho vzala podruhé, tak jsem si je zamilovala. :)
Lak určitě doporučuji vyzkoušet! :)
Pro zvětšení fotek na ně klikněte (nehty byly foceny již 3. den):
 
 

Reklama