Top Secret

Nový projekt!

7. srpna 2016 v 16:39 | Ams*7. srpna 2016

NOVÝ PROJEKT - BLOG S DESIGNY PRO VÁS!

A tak se stalo, že už asi týden připravuji nový blog, který jsem konečně dneska dotáhla do podoby tzv. zveřejnitelné. A jak už jste si přečetli v mini nadpisu, jde o blog, na který budu přidávat designy ke stažení... jen tak... a s návodem!

Designy budou naprosto jednoduché, tak mě za to prosím nezadupejte do země, ale na víc opravdu nemám moc času... a ani se mi moc přeplácané designy nelíbí.

Abych to zkrátila... tady je adresa: http://CODEDBYAMS.bog.cz/

Už je tam přidaný první design s návodem přímo v článku. Děkuji Sharon za to, že mi pomohla vyzkoušet, jestli jde nastavit, a zároveň pomohla i vyešit problémy s menu. ;)

Líbí se Vám tento projekt? Je něco, co byste tam uvítali? Máte nějaké nápady, jak blog vylepšit? Jsem zatím úplně na začátku, takže bych ocenila jakékoliv připomínky. :)

Mějte se krásně!

Když je čas neúprosný.

30. července 2016 v 15:32 | Ams*
30. července 2016


Neděste se, nebudu tady na Vás sypat žádné pochmurné myšlenky... nebo se aspoň pokusím jim vyvarovat. Tenhle článek berte spíš jako zamyšlení nad tím, jak vlastně život utíká.

A když říkám utíká, tak opravdu utíká pod rukama. A to že vždycky, než se naděju, je pátek a já bych klidně mohla odpřísáhnout, že den předtím bylo pondělí, je toho jen a pouze důkazem. Vždycky když si v neděli večer nastavuji budík na 5 hodin ráno na další den, protáčím oči a vzdychnu si, jak je to vstávání brzké a že mě zase čeká celý týden. Ale než se stihnu rozkoukat, tak je čtvrtek, já jdu domů z práce a pátek už je pro mě prostě víkend. Jasně, musím v pátek ještě do práce, ale už vím, že to uteče ještě rychleji než jakýkoliv jiný pracovní den. A co musím dodat - opravdu jsem ráda, že chodím do práce od pondělí do pátku, nemám směny, a i když plat je spíše mizerný než pěkný, tak mě ta práce baví. A to je podle mě mnohem důležitejší než to, jestli si vydělám o tisícovku víc nebo míň. Samozřejmě až budu muset řešit nájem, elektriku, vodu atp., tak asi budu k tomuhle názoru přistupovat jinak, ale zatím vycházím s penězmi dobře, tak víc nepotřebuju. Jak se říká, "kdo chce víc, nemá nic!"

Ale proč jsem vlastně dneska tady? Není to až tak dlouho, co jsem byla na jednom pohřbu. Tehdy mě to docela vzalo. A dneska jsem se dozvěděla, že půjdu na další. Smutné na tom je to, že po takové chvilce mi to přijde skoro normální. Ale jak je možné, že ten život tak strašně rychle utíká? Je to jako před pár lety, kdy jsem ještě říkala "P - Kudink!" místo pudinku a "Bódó-nóc" místo dobrou noc. A najednou jsem dospělá, musím řešit práci, bydlení a starání se o ostatní, když to potřebují. Jasně, někdy bych čas ráda vrátila a někdy jsem naprosto spokojená s tím, jak to je.

Dneska bych čas vrátila. Ráda. Aspoň jednou se vrátit do toho bezstarostného dětství a užívat si každý den. Ale to nejdůležitější je si uvědomit, že dokud si to pamatuji, tak mi to nikdo nemůže vzít. A tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří tu se mnou a pro mě byli, a taky všem, kteří tu stále jsou a můžu s nimi zažívat pěkné chvilky. Doufám, že až do konce budu mít pro co žít a to něco jsou právě teď lidé kolem mě. Mám Vás všechny ráda. :-)

No a my ostatní? Se zase někdy "uvidíme" u dalšího článku. A tím někdy, myslím opravdu "někdy", protože je léto a já, pokud to půjde, nebudu online, ale budu venku.

ČAUKY! :)

PokémonGO šílenství!

30. července 2016 v 15:11 | Ams*
14. července 2016


O CO SE JEDNÁ?
Pokémon GO je hra, která zatím oficiálně v Čechách nevyšla. Vlastně teprve "začala" napadat Evropu a i přes časté výpadky, se stala doslova šílenstvím u těch, kteří si ji nainstalovali. A já jsem jedna z nich.

JAK TO VNÍMÁM JÁ?
Najednou je mi zase 8 let a strašně mě to baví. A proč by ne? Není to hra, u které bych musela sedět doma na zadku a být zavřená v tak krásném počasí (které dodnes opravdu bylo hezké), ale vzhledem k tomu, že funguje na principu GPS, tak nutí hráče vystřelit do ulic jako raketa. Doslova. Protože jakmile chytíte prvního Pokémona, kterého Vám to nabídne i uvnitř (můj přítel chytil Bulbassaura u mě v posteli - jak romantické!), budete chtít další. A to hned. A tak se to šíří. A to je vlastně celý příběh. A měla bych přestat psát "a" i "vlastně". (Jenže když domyslíme fakt, že jsem se od pátku 7.7. vrátila do svých dětských let, tak tehdy jsem jinak nemluvila a proto si ani teď nebudu dávat pozor na pusu. Nevymáchaná huba Ams je zpátky. Protentokrát... snad... jen...)


ZÁKLADNÍ PRINCIPY HRY?
Co musíte vědět jako první je, že ke hře potřebujete internet a GPS. Proč? Protože GPS mapuje místo, kde se zrovna nacházíte, a pomocí internetu na různé památky apod. umísťuje tzv. PokéSTOPY, GYMY, apod. Pretty cool, huh?

POKÉSTOPY jsou body označené ve větší vzdálenosti krychličkami ve vzduchu, když se potom přiblížíte, tak se změní na kolečka, která jsou samozřejmě klikací. Po kliknutí se načte obrázek daného místa v kruhu a ve chvíli, kdy ho roztočíte, Vám z něho začnou padat pokébaly, "maliny", "lektvary" pro dodání síly Vašim Pokémonům po boji či tréninku, kameny na oživení Pokémonů, pokud jsou při boji poraženi, atp. Se zvyšujícím se levelem je toho opravdu hodně do sbírky. Zajímavostí je, že z těchto Pokéstopů můžete získávat i vejce, která po umístění do inkubátoru odečítají dálku Vašeho chození a po určité vzdálenosti se Vám vylíhnou. Jsem na 11 levelu a zatím jsem se setkala se třemi typy vajec - 10 km, 5 km a 2 km. Všechna vejce fungují stejně, rozdílem je ale jaký Pokémon se Vám z nich vylíhne (čím větší vzdálenost na vejci, tím vzácnější Pokémon) a kolik odměn za to dostanete.


JAKÝCH ODMĚN?
Zatím existuje hned několik typů odměn, já se ale zmíním o těch asi nejdůležitějších a to sice:

 • Stardust (česky "Hvězdný prach"), který se ukládá Vám, nikoli Pokémonům, proto tedy musíte s hladinou stardustu vystačit na všechny Pokémony. Stardust se využívá nejen k evoluci, ale zároveň i k vylepšování Pokémonů (dodáte jim větší život a větší sílu v boji).
 • XP (experience = zkušenosti) - slouží k získávání tzv. "levelů". Když získáte daný počet (k zjištění po kliknutí na vašeho panáčka vlevo dole), posunute se o úroveň výš. Čím déle budete hrát, tím spíš Vám bude docházet, jak důležité úrovně vlastně jsou. Nejen že zápasit, trénovat a obsazovat gymy můžete až od pátého levelu, ale zároveň s rostoucí úrovní Vám bude hra nabízet lepší Pokémony, více "dobrot" z Pokéstopů, další inkubátory a tak dále, a tak dále, však to znáte.

A CO DÁL POTŘEBUJI K EVOLUCI A VYLEPŠENÍ POKÉMONA?
Kromě již zmiňovaného stardustu budete ještě potřebovat tvz. "candies" neboli česky "sladkosti". Tyto sladkosti získáte s chycením Pokémona, proto kdykoliv uvidíte nějakou potvůrku, kterou už máte, tak neváhejte a chyťte ji znovu. Nejen, že za to dostanete sladkosti, ale také ji můžete zaslat profeserovi. Avšak dejte si pozor, jakého Pokémona posíláte, protože Vám již nikdy nebude vrácen. A co z toho budete mít? Profesor Vám za něj přidá o jednu sladkost víc, než jste měli. Tyto sladkosti si pak můžete zkontrolovat u zbývajícího Pokémona nebo případně u Pokémona, který z něj byl vyvinut.

A JAK JE TO S TĚMI GYMY?
Jak jsem již říkala, gymy jsou přístupné až od 5. úrovně hraní. Pokud přijdete k tělocvičně, která ještě není obsazená (má šedou barvu), pak si na ní můžete umístit Pokémona. Jakmile se do toho jednou pustíte, budete dotázáni, v jakém týmu chcete být. Tady se pak nabízejí 3 týmy:

 • TEAM MYSTIC - víceméně vědátoři, kteří se snaží zjistit, co vše Pokémoni dokáží a poté na to sází
 • TEAM INSTINCT - spíše spoléhají na své instinkty a volí Pokémony podle toho, u kterých si myslí, že by mohli vyhrát
 • TEAM VALOR - tzv. "válečníci", což myslím mluví za vše

DŮLEŽITÉ: TEAM POTOM JIŽ NEMŮŽETE ZMĚNIT!

Jaký je v nich rozdíl? Prakticky žádný, je zde jediná podmínka a to sice že nemůžete zabrat stadion, který patří hráčům vašeho týmu, můžete pouze zvýšit level gymu tréninky a poté si tam přidat svého vlastního Pokémona, který se Vám zpět vrátí, až bude poražen. Zatímco tam budete vy však můžete přejít přes ikonku pokébalu do "shopu" a nahoře ve znaku dát "collect". Podle toho kolik Pokémonů Vám právě brání gymy, tolik dostanete mincí. Ale krát deset. Takže jeden příklad: máte své Pokémony umístěné ve 3 gymech, po collectu dostanete tedy 30 pokécoins (=pokémincí). Za ty si pak můžete nakupovat různé výhody. Další collect pak ale můžete udělat až po 21 hodinách a musíte počítat s tím, že je to dlouhá doba, některé Pokémony vám nejspíš porazí a vy budete muset opět vysoutěžit gymy a dodat život Vašim Pokémům pomocí lektvarů. Ješě jedna věc - naráz můžete collectovat pouze za 10 Pokémonů. i když můžete mít více Pokémonů na stadionech.

A když ten gym nepatří vašemu teamu? Pak máte k dispozici 6 Pokémonů, které si zvolíte, a budete s nimi bojovat. Pokud se Vám podaří team porazit, gym zešedne, bude opět na 1. levelu a vy ho můžete obsadit. Čím více hráčů chrání gym, tím obtížnější je se tam dostat nebo jej získat.

ABYCHOM TO UZAVŘELI…

KLADY:
 • Donutí vás to jít ven
 • … nebo sportovat! (zatím se spekuluje do kolika km hra stále započítává vzdálenost jako krokování důležité pro vajíčko - někdo tvrdí 10 km/h, někdo 30 km/h)
 • Pokud to hrajete s kamarády, je to opravdu návykové (samot nou mě to nebaví)
 • Graficky pěkně provedená hra

ZÁPORY:
 • Čerpá data internetu a GPS, což má za následek neuvěřitelně rychlé vybíjení baterie. Powerbanka je většinou základ k lovu.
 • Nejspíš se Vám o tom bude i zdát. Tak jako mně. A příteli. A vlastně všem, co jsem se s nimi bavila… Ne, vážně, dokonce se o tom zdá i kamarádce, která to ani nehraje.
 • Přejte si něco, často to padá. Hra ještě nevyšla oficiálně a prý dokud to nespraví, tak bude rozšiřování výrazně pomalejší. No, zatím se moc nedaří vývojářům zabránit těmto problémům, ale je to věc, se kterou se bohužel musí počítat.

UPDATE DNE 17. 7. 2016: Chvíli mi trvalo článek zveřejnit, tak jen přikládám info, že hra už je oficiálně i v Čechách a já už jsem na 12 levelu, od kterého dostanete i lepší Pokébally. ;)

UPDATE 0.2 DNE 30.7.2016: Level asi 15, nějak s prací nestíhám moc chytat. :( Ale už jsem začala opět koukat na seriál. :)

Hell(o)!

3. července 2016 v 16:58 | Ams*
3. července 2016
... vážně???

Jak tu tak sedím a pozoruju svýho dnes již dlouholetýho nejlepšího kamaráda Mikeyho (aka Blbečka, Zmetka, Hajzlíka, ale především Lásku, Miláčka a Pusíka), mého kocoura, tak se prostě musím usmát. Je to jeden z těch momentů, kdy se prostě jenom zastavíte a uvědomíte si, že na tom nejste až tak špatně. Ten kocour vlastně nejspíš ani neví, jakou službu mi dělá jenom tím, že mě každej den "otravuje" (a někdy fakt otravuje!). Jenže ten pocit, že máte nějakou spřízněnou duši, která Vás má ráda nejen výměnou za to, že ho nakrmíte a vyklidíte mu záchod, ale že si najdete každý den pár chvilek na to, abyste si s ním hráli a pomazlili se, za to prostě stojí.

Bývaly doby, kdy jsem v žádném případě kočku nechtěla. "Ke mně do pokoje nevleze! Nebudu mít všechno chlupatý!" No a pak ho jednou mamka přivezla domů... a kde myslíte, že skončil jako první? Rychle jsem tomu kotěti vyrobila jednoduchou hračku a v momentě, kdy mi začal ten strašpytel věřit a začal si hrát, jsem ho měla v pokoji. Dneska už si sám otevře, kdy chce, a jde mě třeba vzbudit. Paráda, když to dělá ve 4 ráno a vy v 5 vstáváte do práce.
Ale vážně to stojí za to!

No a proč že tady takhle kecám prakticky o ničem? Protože by mi udělalo neuvěřitelnou radost, kdyby se alespoň to málo čtenářů, které mám, na chvilku zastavilo, porozhlédlo se kolem sebe, zaměřilo se na to, co jim vnáší štěstí do života, a usmáli se. Zamysleli se, že jsou i ty dobré chvíle v životě.

Jak jednou řekl náš učitel občanky, "DĚJINY NIKDY NEBYLY PSÁNY PĚKNÝMI PŘÍBĚHY."
...Ale to neznamená, že na světě je jenom zle.Croatia Diary [Day 4]

16. září 2015 v 18:25 | Ams*
15. září 2015

Kitty má 21. narozky a my se rozhodly, že si ten den prostě užijeme. Nejdřív jsme šly na pláž, ale zapomněly jsme vzít cokoliv, co by nás zabavilo. A tak jsme se zase vraceli zpátky "domů" pro knížku a hlavně hru Černé historky... která, uznávám, je trochu padlá na hlavu, přitažená za vlasy a velmi divně (ne)logická, ale hrozně mě baví. To nás zabavilo na několik hodin. A vzhledem k tomu, že moje alergie na sluníčko nezmizela, tak jsem byla ráda, že jsme našly aspoň trochu stínu a že jsem si ty dlouhé šaty opravdu koupila.

Večer jsme si zahrály Aktivity a nezvykle dlouhé kolo Střelených kachen a mohlo se vyrazit do víru nočního života na nějaký ten koktejl. Sex on the Beach to u mě vždycky jistí a tenhle byl asi nejlepší, co jsem kdy pila. Jo a hlavně nešizený, takže i ten alkohol tam byl cítit.


See ya later!

Croatia Diary [Day 3]

15. září 2015 v 9:23 | Ams*
14. září 2015

A už jsem zlenivěla a píši Vám článek o včerejšku až dnes. Ale nevadí. Včera jsem byla skoro celý den zalezlá v apartmánu, sluníčko hřálo jako blázen, a tak jsem tu vyrážku ze sluníčka, co se mi udělala, nechtěla pokoušet. Ach jo. Můžu mít aspoň jednu dovolenou klid? Ne, já se buď spálím, nebo mám chřipku anebo pro změnu zase tohle. Toje k vzteku. :/ Na druhpu stranu jsme se podívali na poslední díl Harryho Pottera, který naprosto miluju a když zalezlo sluníčko a začalo trošku foukat, šli jsme do moře a ty vlny byly neuvěřitelný. No prostě jsem si už ten den ani nemusela stříkat do nosu sprej na uvolnění rýmy. Sůl jsem měla opravdu všude. ;)

Croatia Diary [Day 2]

14. září 2015 v 11:03 | Ams*
13. září 2015

Je 12:54... divné, že Vám ty články začínám psát vždycky dopoledne, ale zveřejním je až za tolik hodin, že? Ale Kátinka tu má noťas, tak jsem hrozně vděčná, že si u ní můžu zmenšit fotky (mimochodem kromě té první fotky byly všechny neupravené, jen zmenšené, aby se rychleji nahrály... ale počkejte, až se zase dostanu k PS, to budou ty fotky vypadat úplně jinak. A vůbec, rovnou bych Vám sem mohla dát před a po, jen tak pro srovnání, co umí photoshop... ;)).


A protože včerejší fotky byly neupravené, tady máte jednu z instagramu, kde nikdy neodolám filterům a zostření. ;)

Dnešní den začal neuvěřitelně hlasitým hučením bojleru. A tak jsme zjistili, že sousedé mají koupelnu hned vedle naší ložnice. Haha. Každopádně jsem hned ráno pocítila potřebu vyrazit do ulic, koupit něco v pekárně a udělat další fotky. Asi si chci dokázat, že zvládnu nafotit něco pěkného na ten můj kompakťák před tím, než se rozhodnu investovat do zrcadlovky.


Na válení se u moře si pomalu začínám zvykat a je mi úplně jasné, že zpátky do zimy, která určitě v Čechách panuje, se rozhodně nebudu chtít vrátit. Miluju léto, sluníčko a tu dobrou energii, kterou každému dodá. No a taky je mi úplně jasný, že jen co dorazím domu a uvidím zašedlou oblohu, budu zase bez nálady a v depresích... protože tak to prostě mám vždycky, když je venku málo světla. Jo a taky zase budu chtít pořád spát! (Proč ještě lidi nezavedli zimní spánek?!)


Náš pokus vyfotit kraba :) :)
A tímto pozdravuji i Sharon, která se nemůže smířit s tím, že jsem ji nepozdravovala. ;D

Croatia Diary [part 1]

13. září 2015 v 9:57 | Ams*
12. září 2015 - sobota

Je 12:05 odpoledne a my se dnes poprvé schováváne před pálivým sluníčkem žhavého jižního pobřeží, konkrétně Podgory v Chorvatsku. No dobře, zase až tak žhavé to sluníčko není, popravdě jsme ráno, po tom co nás nemilosrdně vyhodili z autobusu a my museli čekat než místní vůbec vstanou z postelí, mrzli i v dlouhých kalhotách a mikinách. A to nemluvím o cestě, kdy nám byla v jednu chvíli strašná kosa a najednou se to tam vytopilo. Suprová věc, vzít si mikinu přes hlavu a pořád to oblíkat a svlíkat. ;)


Ale teď už je nám fajn, ubytovali nás v krásném apartmánu, máme vlastní kuchyň, koupelnu, pokoj, obývák, chodbu a ve finále i dva balkony. Co bylo ale největším překvapením? Připojení k internetu. O tom, že bych za celých deset dní viděla internet, jsem už ani nesnila. Ale opak je pravdou a já jsem více než spokojená, že se tímto způsobem můžu spojit se světem, ukázat nějaké ty fotky a dát rodině a kamarádům vědět, že jsem v pořádku. Tímto zdravím moje holky z práce, dvě Janičky, Simču, Alenku a Andrejku. ;)
Naše vlastní chill out zóna je taky fajn. ;) Gauč, wifi, společenské hry, a prostě relax jak má být. Nemůžu si stěžovat. Tak jo, to bude asi pro dnešní zápisky od moře vše, uvidíme se zase zítra. ;)

P.S.: tady je ještě pár dalších fotek z dneška :)
Call me baby, know my name.

11. června 2013 v 20:20 | Ams*

11. června 2013
Zdravím po delší odmlce... :)
Za tu dobu, co jsem tu nebyla, se toho stalo strašně moc. Byla jsem asi měsíc bez počítače, začala a dodělala jsem autoškolu (je ze mě řidička! :)) a snad mi brzo přijde i řidičák. Napsala jsem dvě seminární práce, udělala nečetně prezentací a do toho všeho ty povodně... Ještě teď mě mrazí, když si vzpomenu, kde všude byla voda...

Mám skvělou zprávu - teď, když mám zpátky počítač, jsem se vrátila i na YouTube. Nová videa najdete nejen na mém kanálu, ale i na společném kanálu, který mám se Šári a na který brzy nahraju design na nehty. Dnes jsem tutoriál natočila, tak snad se mi ho podaří brzy sestříhat!

Jinak jsem aktivní na instagramu i twitteru. :)

Ski - Ba - Bop - Ba - Dop - Bop!

2. dubna 2013 v 20:16 | Ams*

Soukromá párty pro jednoho člověka s Dobrou Vodou při úterním chladném večeru? Už to tak vypadá!

Prostě je toho na mě v poslední době nějak moc. Ne, že by bylo něco nějak špatně, všechno je v pohodě, ale je toho hodně. Nestíhám, nebaví mě to, nechce se mi do toho všeho. Teď přichází ta celkem nabízená otázka proč já?! Protože jinak by to byla nuda.

V pátek snad konečně vypadnu. Měla bych jít s kámošema pít (trošku! :D), tak snad to vyjde. Držte mi palce, prosím. :)


Your eyes can't lie, no, you can't fake it!

20. března 2013 v 22:09 | Ams*
Ahoj lidi,
omlouvám se, že jsem se od neděle neozvala, ale dějou se šílené věci. Celé dny prakticky prospím, pak jdu do školy, a když z ní přijdu, tak utahaná zase lehnu a spím. Měla jsem bloklá záda, tak chodím na rehabilitace.... a strašně mě z toho bolí hlava. Do toho jsem si něco udělala se zápěstím, strašně mě v něm píchá a bolí to... :/ Jestli se to nezlepší, tak budu muset k doktorovi... a radši dřív, než se to v pátek na rehabilitaci dozví můj doktor, protože si dokážu celkem barvitě představit, jak by se mu strašně "líbilo," že na to takhle kašlu... To mi tak ještě chybělo! -.-'

Dneska jsem byla s holkama ve městě a nakupovalo se! :P Mam nový zmatňující lak od Miss Sporty, který bylve slevě, potom dokonalý černý top coat se třpitkami od NYC (29 Kč, like WTF?! Hell yeah! :D), paměťovku do toho nového foťáku a podkovu do rtu (konečně!). Tu minulou jsem ztratila i s mojí oblíbenou tyrkysovou kuličkou (takovou už neseženu...) :(


"Tonight, you're mine. I wanna shake it! Your eyes can't lie, no, you can't fake it!"

Na ten zmatňující lak vám udělám recenzi ihned, co budu vzhůru dýl než půl hodiny. Ale teď vážně... co se to se mnou sakra děje? :(

Musím vám říct, že vyšla druhá kapitola mé fanfiction "I want your heart {so I can break it!}," k přečtení je zde. Měla jsem jí napsanou už o víkendu, jinak bych to nedala... Pokud si jí přečtete, napište komentář buď sem nebo rovnou tam (review)... Moc by mi to pomohlo v psaní dalších kapitol! :)

Pro dnešek se s vámi loučím a jdu (překvapivě) spát. Zítra mi ve škole držte palce, bude to potřeba.

"I don't answer to a higher power, I am a higher power."

• Welcome to the new age •

17. března 2013 v 19:31 | Ams*

Neděle, 17. března 2013
Hiya^^ :)
Tak jaký jste měli víkend? :)
Já už od pátku naprosto skvělý! :) Ze školy jsem šla o 2 hodiny dřív, abych stihla rehabilitaci, kterou jsem měla během půl hodinky za sebou... a pak hurá! :D Měla jsem strašnou chuť na rum s colou, tak jsem si zašla pro pepsi a citróny a už to jelo... :DD Mňam, miluju tu kombinaci... :)
K večeru mi zavolal kamarád, tak jsme vyrazili ven. Prokecali jsme asi 3 hodiny. Byla jsem totálně zmrzlá! Prakticky jsem necítila prsty u nohou... -.-' Už aby bylo léto... Ale bylo to fajn. Jsem ráda, že se spolu takhle bavíme, protože je to vždycky super si pokecat s lidmi, které nemáte v životě každý den (za ty jsem samozřejmě vděčná a hrozně si jich vážím, ale občas prostě musíte dát mozku oddych a poslouchat životní příběhy někoho jiného. Uklidňuje to. :)).

V sobotu jsem uklidila byt a jelo se k babičce. Taky jsem tam ukořistila modro-bílé pruhované tričko, takže konečně můžu říct, že na den divadla jdu za námořníka! :) Neuvěřitelně se těším. (:
Večer jsem udělala John/Maria video na "Little Things" cover. Miluju ten text... ♥ Kouknout se na něj můžete tady. Byla to jen taková rychlovka, ale protože v poslední době nemám čas na tvorbu videí, tak jsem ráda, že jsem udělala aspoň něco. Strašně mi to chybí...
Ve finále jsem šla spát ve třičtvrtě na 2 ráno a to jenom proto, že jsem se dokopala k napsání nové fanfiction. Zatím mám dvě kapitoly, ale už teď se mi to líbí. Nese název "I want your heart {so I can break it!}" a bude zveřejněná na mém profilu na fanfiction.net (můj profil je xPrincessOfShadows). V současné době jsem jí odeslala na beta-read mojí kamarádce CelticPrincessx3, ale do dvou dnů by se tam měla objevit první kapitola. Dám vám včas vědět. :)

No a dneska byl spíše takový pohodový den. :)

Chystám se udělat jedno DIY, tak až se k tomu dokopu, tak dám vědět. Taky jsem si dneska dělala nehty a mam pro vás nafocený návod. :) Ten uvěřejním brzy. :)

Take care, guys!


"I refuse to let my past dictate my future.
There isn't a person on this planet that should let
a past nightmare dictate or cloud their future dreams!"

Spusťte regulační tyče do mého mozku. Rychle!

7. března 2013 v 20:17 | Ams*

Čtvrtek, 7. března 2013

Jo, kdyby nějaké regulační tyče do mozku existovaly, vůbec bych se nezlobila. Od té doby, co jsem přišla ze školy, nedělám nic jiného, než že se učím biologii! A když se konečně ze 3/4 úspěšně naučím na zítřejší písemku, tak zjistím, že se musím učit dalších 5 stránek. Proč? protože jsem chyběla a vůbec bych se nedivila, kdyby mi zítra napálila i tu první písemku. Dva testy za hodinu? To bude můj rekord. Má to ale jeden háček. Já už vážně NEMŮŽU. Strašně mě bolí hlava a už opravdu nevím, jak se to naučit. Mám pocit, že se mi do hlavy už vůbec nic nevejde. Znáte ten pocit?

Co mám sakra dělat?!
Tu nemoc mi byl čert dlužnej... A to musím ještě pochopit matiku. Fakt by mě zajímalo, jak tohle všechno zvládnu, když už je půl 8...

{Black Veil Brides - In The End}

Ještě že mám blog. Aspoň se mozku trošku uleví. :)
Ale teď už jdu zpátky k učení, třeba se překvapím a naučím se ještě něco (držte mi palce...).

Luck's for losers!

Detaily, detaily, detaily.

5. března 2013 v 22:29 | Ams*

Úterý, 5. března 2013

Chtěla jsem jít odpoledne spát, místo toho jsem seděla u počítače a koukala na wrestling. Detail. Chtěla jsem se kouknout na Záhadu ztracené třídnice (zlatý klasik Cimrman, možná ho budeme hrát ve škole :)), ale koukala jsem na Ulici a 3+1 s Miroslavem Donutilem. Detail. Jsem naprosto vyflusaná a vážně jsem chtěla jít (dnes již podruhé!) spát, ale místo toho jsem si sem sedla a začala vypisovat životopisy autorů na zítřejší test ze Současné české literatury. Detail.

To jsou pořád samé detaily.

Ale že si po všem, co jsem dneska zažila, sednu a napíšu vám článek, když mi víčka padají únavou, to jsem opravdu, ale opravdu nečekala.

Celý den mě tíží myšlenka, za co půjdu na Den Divadla. Každý rok naše škola slaví Den Divadla (kde zřejmě budu i hrát, jak už jsem zmínila) a studenti mají přijít buď v kostýmu nebo v oblečení do divadla. Oblečení do divadla? Ha, ha, ha. To bych nebyla já, abych se za někoho nepřevlékla. All eyes on me. Napadl mě námořník, ten se přeci na prknech divadel objevuje celkem často.

Nemáte nějaký typ na jednoduchý kostým? Moc byste mi pomohli! :)

Dneska chybí znělka článku... Oh well... Pusťte si zase Bridgit Mendler - Ready Or Not ;) Aspoň se uklidníte, odpočinete si a půjdete spát s dobrou náladou.

Občas právě to, co neuděláte, vás dělá tím, kým jste.
Tak ahoj, námořníci! :)

Připravená nebo ne, jdu na scénu.

4. března 2013 v 18:29 | Ams*

Pondělí, 4. března 2013
Hello people! :)
Lady Weird mne požádala, abych tady zavedla svůj deníček. Už dřív jsem tady měla tzv. "Top Secret" články, které fungovaly jako místo, kde jsem si mohla vylít své srdce. Všechny minulé články jsem ale smazala o víkendu, když jsem tento blog obnovovala, ale musím uznat, že jsem tuhle rubriku měla hodně ráda, takže nevidím důvod, proč ji znovu nepřivést k životu. :)

"Ready or not, here I come.
Where you at? The night is young.
In the crowd the music's loud
but I will find you.
Ready or not, here I come.
I like your face, do you like my song?
Just sing it: Lala lala la lala
& I'll find you.
Ready or not."
{Bridgit Mendler - Ready Or Not}
Dnešek byl takovým štěstím v neštěstí. Hned ráno ve vlaku jsem se dozvěděla, že na nultou jedu zbytečně, protože odpadla a já měla mít od devíti. To je to neštěstí. To štěstí je, že jsem se aspoň ráno stihla naučit děják. Minulý týden jsem totiž byla nemocná a sešit jsem měla ve škole. Bylo mi jasné, že mi tu písemku ihned vpálí, takže jsem byla vážně ráda, že jsem do toho ten ranní čas investovala (tváří se jako odborník na Velkou Francouzskou Revoluci xDD). Písemky z matiky jsem, díkybohu, byla ušetřena a z chemie to bylo dost lehké. :)

Není to sluníčko a "teplo" krása? Úplně zase cítím, jak mě to nabíjí energií! To je hned začátek týdne veselejší, když se na vás usmívá okolní svět! :)

A co vy? Jak jste svůj týden nastartovali vy a co plánujete na další dny? :)
Já se budu muset učit, abych dohnala všechny ty písemky. :(
Ready Or Not.
 
 

Reklama